עורך דין צוואות בחיפה

ישנן מספר סוגים של צוואות כמו: צוואה בע"פ, צוואה בכתב, צוואה בפני רשות. כיום, הצוואה השכיחה היא צוואה בעדים.

יש לכם שאלות על הסכם הורות ? הכנסו את הקישור שסומן.

צוואה בעל פה: למרות שזו לא הצוואה הכי נפוצה שקיימת בעידן שבו אנחנו חיים, בהחלט חשוב להכיר אותה שכן יש לא מעט מקרים שבהם היא הפתרון הטוב ביותר. לדוגמא: במקרים שבהם אדם גוסס, על ערש דווי וכדומה. במקרים כאלה האדם רשאי לתת צוואה בע״פ בפני עדים שמבינים את שפתו ועליהם לרשום בדיוק מקסימאלי את צוואתו.

צוואה בפני רשות:  זוהי אינה הצוואה השכיחה במקומותינו אך כדאי להכיר בדרך זו שאפשר לצוות בהתאם לחוק הירושה, תשכ"ה - 1965. במקרה זה אומר המצווה את צוואתו לנציג הרשות (בדרך כלל נוטריון, שופט או רשם הירושה), בין אם בע״פ ובין אם בכתב. המצווה חייב להצהיר כי זו אכן צוואתו, דבר שהופך את הצוואה לחוקית ונותן לה תוקף.

צוואה בעדים: מדובר על דרך הצוואה הנפוצה ביותר בישראל, והיא זו שרוב האנשים בוחרים בה. העדים צריכים להיות נוכחים במקום כי להוכיח את אמיתות הצוואה, אם כי על פי החוק הם כלל לא צריכים לדעת מהו תוכן הצוואה. על האדם שכותב את צוואתו לעמוד בתנאים הבאים: היותו מעל גיל 18 והעובדה שהוא לא הוכרז כפסול דין. הצוואה צריכה להיות כתובה ובה יצוין התאריך וחתימת העדים.

חיפשתם עורך דין צוואות בחיפה ? הגעתם אל המקום הנכון ! שמי הללי אשר-רבינו, אני נשואה ואם לשלושה ילדים, עו"ד ומגשרת, בעלת תואר M.A. לפסיכולוגיה.

אני עורכת דין משנת 2006 ובעלת תואר M.A. בפסיכולוגיה.

עורך דין ירושות בחיפה

במסגרת עבודתי לאורך השנים, בבית המשפט לענייני משפחה ובמשרד עורכי דין עסקתי רבות בגישור ובעריכת הסכמים בסכסוכים במשפחה, ואף הוסמכתי בגישור בסיסי ובגישור משפחתי.

כמו כן, במסגרת ניסיוני ערכתי צוואות רבות ואני סבורה שזו הדרך הטובה ביותר להבטיח את עתיד המשפחה ולמנוע סכסוכים במשפחה בעתיד.

לקבלת פרטים נוספים על עורך דין ירושות בחיפה \ עורך דין צוואות התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ותענו עוד היום.

הכנסו אל קישור זה כדי למצוא עוד מידע על עורך דין גירושים מומלץ ואיכותי עבורכם.