המלצות

”הללי היקרה,

הגענו אליך כואבים ולא סגורים על עצמנו, ואת ברגישות אין סופית התחלת לברר את מצבנו. בכנות אמרת לכו לשלום בית. אחרי זמן מה החלטנו שלא מתאים לנו יחד והתחלנו אתך במסע הפרידה שלנו. היית שם לאורך כל הדרך בודקת את רצונותינו, ובמקצועיות רבה בונה לנו הסכם שמותאם לנו. ידעת להאיר את עינינו למה שלא ראינו ולא ידענו שיהיה משמעותי בעתיד. בנוסף ליווית אותנו בהליך המשפטי, יודעת לתת יחס חם סבלני, דואג ולהיות זמינה בכל עת. היה לנו חשוב לסיים את נישואינו בהליך גישור ואין יותר מתאימה ממך לעבור תהליך כזה שאותו את מכירה לעומק ועושה את עבודתך ביסודיות רבה.

רוצים להודות לך מקרב לב ולהמליץ עליך בחום.“

”הגענו להללי כי חיפשנו לסיים את נישואינו בתהליך של גישור והיה לנו חשוב גם לקבל סיוע משפטי מקצועי ולא פחות חשוב, ליווי פסיכולוגי (לטובת ילדינו המשותפים).
מהרגע הראשון, הבנו שלא טעינו, היא לא ראתה לקוחות מולה, אלא בראש ובראשונה בני אדם והורים לילדים קטנים שמבקשים להישאר ביחסים טובים בעתיד ורוצים פיתרון יעיל ונעים עד כמה שניתן בנסיבות הללו. 

הרגשנו חיבור, הבנה ורגישות. קיבלנו תמיד יחס חם, מרגיע מאוד וחברי לצד מקצועיות בלתי מתפשרת. היא שאלה את כל השאלות הרלוונטיות, הייתה מאוד קשובה לרצונותינו, אבל גם האירה את ענינו ונתנה לנו פתרונות עד שגיבשנו את ההסכם. ובכל שלבי התהליך, ליוותה אותנו הרבה מעבר לפגישות הרשמיות, בין אם בשיחות טלפון ובין אם בליווי לבתי המשפט, דבר שמקנה בטחון רב בסיטואציות כאלו. תמיד עמדה לצידנו באדיבות, אכפתיות וכמובן תמיכה מקצועית. במקום סיטואציה מאיימת, יצאנו בתחושה מאוד חיובית ממליצים בחום ”