אודותיי

אני הללי, נשואה לרועי ואמא לבן, יהל ושחר.

לאחר השחרור מהצבא לא הצלחתי לבחור מבין שני המקצועות האהובים עלי, מה ללמוד. אז יצא שהתחלתי ללמוד משפטים ופסיכולוגיה לתואר ראשון (שני תארים כבדים…).

נהנתי מאוד ללמוד וסיימתי בשנת 2005, אז התקבלתי להתמחות בבית המשפט לענייני משפחה בחיפה, אצל כב' השופטת אלה מירז. שם התאהבתי בתחום המרתק של ענייני משפחה וירושה. רכשתי המון ניסיון וידע ועברתי את מבחני הלשכה. או אז בער בי הרצון לטפח גם את הצד הפסיכולוגי שלי ונרשמתי ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה התפתחותית והתקבלתי! התחלתי במסע מדהים בנבכי הפסיכולוגיה, צברתי המון ידע וגם פרקטיקה יישומית וכשסיימתי ילדתי את הבן הבכור שלי. במהלך הלימודים חזרתי לעבוד בבית המשפט לענייני משפחה בחיפה, כעוזרת משפטית של השופטת וסגנית הנשיא רחל ברגמן. במהלך עבודתי בבית המשפט לענייני משפחה למדתי קורס גישור וגם קורס גישור משפחה ואף נשלחתי לערוך גישורים ביחידות הסיוע שליד בתי המשפט לענייני משפחה. סייעתי בגישורים בעשרות תיקים וחשתי סיפוק רב בעבודתי.

לאחר מס' שנים החלטתי לעשות מהגישור עסק ודרך חיים ובשנת 2011 (עם הולדת בתי האמצעית) פתחתי את המשרד שלי – משרד בוטיק לגישורים והסכמים בענייני משפחה, שם הלב שלי (החצי שלא עסוק בילדים…).

במסגרת עבודתי אני שמחה לעזור למשפחות רבות לצלוח את הליך הגירושים הקשה והכואב במינימום כאב סבל או נזקים. וכמובן, הכי חשוב – אני מנסה לעשות עם ההורים מה שאפשר, על מנת להקל על הילדים את התהליך.

הסכסוך המשפחתי מחייב רגישות מרבית, והתייחסות לפן הרגשי. במקום הזה יש לי כלים ייחודיים המאפשרים לי לטפל בסכסוך זה, במכלול היבטיו. במסגרת עבודתי אני משלבת את הידע המקצועי, הטיפולי, והניסיון המשפטי שברשותי במטרה לסיים הליכים משפטיים ברוח הגישור.

מאז ועד היום (בין לבין ילדתי גם את הקטנצ'יק שלי), פרט לגישורים אני עורכת במשרדי מגוון ההסכמים במשפחה כמו הסכמי גירושין, הסכמי ממון  וכמו כן גם צוואות ויפוי כוח מתמשך.

 

עורך דין גירושים מומלץ

בית המשפט לענייני משפחה

מגשר גירושין בחיפה

יישוב סכסוכים במשפחה 

עורך דין צוואות בחיפה

צור קשר

אימייל: halelli1809@gmail.com
נייד: 0544706878
כתובת: שדרות הנשיא 134 חיפה, בניין האודיטוריום